Multinet Tatlı Para Nedir, Nasıl Kullanılır?

yemekkarti
Updated on

Multinet Tatlı para, anlaşmalı restoranların içerisinde yaptığınız harcamalar sonrasında size ödül olarak verilen bir paradır. Tatlı para yaptığınız harcamalar sonrasında kartınızın bakiyesine eklenen gerçek paradır. Bu sistem hakkında örnek vermek gerekirse 1 Tatlı para 1 TL’ye denk gelmektedir. Ayrıca Multinet’in bu özelliğini anlaşmalı olan tüm marketlerde ve restoranlarda harcayabilme avantajınız bulunmaktadır. Tatlı paranın aslında temel amacı, her gün kullandığınız Multinet kartınızın bakiyesinin ay sonu gelmeden bitmemesini sağlamaktır. Tüm Türkiye genelinde anlaşmalı noktalarda gerçekleştirdiğiniz alışverişler sonrasında elde ettiğiniz paranın bakiyenize ekstra olarak eklenebilme özelliği bulunmaktadır.

Multinet Tatlı Para Nasıl Kazanabilirsiniz?

Tatlı para kazanabilmek için Multinet kullanan kişilerin tek yapması gereken işlem Multinet kart numarasında yer alan bilgilerle Multipay’e kayıt olmak ve ardından Multipay uygulamasının içerisinden yemek yiyeceği restoranı “Bugün Buradayım” diyerek seçmektir. Multinet kullanan kişilerin bu bildirim işlemini aktif hale getirmesi ve restoranda yapacağı harcama işlemini gerçekleştirmesi Multinet’in Tatlı para kazanma özelliğinden faydalanmaya başlayabilmesi için yeterlidir.

Multinet yemek kartının kullanıcılara sunacağı hediyelerden bahsetmek gerektiği zaman hep akla Multinet üye noktaları gelmektedir. Kampanyalı üye noktalarında 10 TL ve üzeri ilk harcama işlemini gerçekleştirdiğinizde %5, ikinci harcama işlemini gerçekleştirdiğiniz %10, üçüncü harcama işlemini gerçekleştirdiğinizde ise %15 tatlı para kazanmaya başlarsınız. Tatlı para kazanma işlemi bu kadar basittir.

Parantez Nedir?

Parantez, Multinet UP’ın kullanıcılarına sunmuş olduğu avantajlı bir sistemdir. Şirket personelleri, öğle arasında yiyecekleri yemekleri Parantez noktalarından Multinet kartları aracılığıyla yedikleri taktirde Tatlıpara kazanma şansını elde ederler. Elde edilen Tatlı paraları da üye işyerlerinin hepsinde kullanabilirler.

1 Comment

Multinet - Yemekkarti.net 18 Nisan 2020

[…] Buradayım’’ diyerek belirttiğiniz restoranda yaptığınız harcamalar sonrasında Tatlı Para […]

Reply

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *