Setcard

yemekkarti
Updated on

Bu makalemizde Setcard ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi anlatmaya çalışacağız. Öyleyse hadi anlatmaya başlayalım.

Setcard Nerede Geçiyor?

Akıllı yemek kartları, anlaştığı iş yerleriyle birlikte insanlara hizmet sunmaktadır. Maalesef her akıllı yemek kartı, her yerde geçmemektedir. Bundan dolayı siz de olan yemek kartına göre araştırma yapmanız gerekmektedir.

Artık firmalar çalışanlarına yemek parası vermek yerine, yemek kartlarını onlara sunmaktadır. Bu sistem ile birlikte hem çalışanlar hem de firmalar avantaj sağlamaktadır. Firmalar yemek kartından dolayı vergi avantajı sağlarken, çalışanlar ise dilediği yerde dilediği yemeği yeme özgürlüğü avantajına sahip olmaktadır. Setcard anlaşmalı üye yerlerini öğrenmek için tıklayın.

Bakiye Öğrenme

Çalıştığınız iş yerinden size öğlen yemeği için bu kart verilmiş olabilir. Peki size verilen bu kartın içindeki bakiyeyi nasıl öğrenebilirsiniz? Hiç endişelenmeyin. Bakiye bilgilerinizi öğrenmek için Setcard’ın web sitesine girmeniz yeterlidir. Hatta bu sayede ara ara bakiye sorgulaması gerçekleştirerek yemek kartınıza yatırılacak olan paranın yatırılıp yatırılmadığını, hesap hareketlerinizi, hatta ve hatta hareket dökümünüze de erişebilirsiniz. Web sitesine girdiğinizde web sitesinde sizden istenen tek şey sadece kartınızın abone numarasıdır. Bu istenen abone numarası da kartınızın üzerinden yer almaktadır.

Setcard Başvuru

Setcard üye iş yeri olmak istiyorsanız, kartın web sitesine girerek üye olmak istiyorum sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Siz karşılaştığınız formu doldurduktan sonra, yetkililer sizinle iletişime geçerek, üyelik işlemlerinizi başlatacaklardır.

Günlük Yemek Bedeli

Gelir Vergisi Kanunu uyarınca iş yerinizde yemek hakkı sunmadığınız çalışanlarınıza, dışarıda yemek yemesi için vereceğiniz yemek bedeli 19TL ( KDV dahil 20,52 TL) tutarındadır. Bu tutarın tamamı gelir vergisi üzerinden istisna olacaktır. Bu tutarı aylık olarak düşünürsek de aylık yemek bedeli 451 TL’dir.

Setcard Mobil Ödeme

Mobil ödeme yönteminden faydalanabilmek için öncelikle mobil uygulamayı indirmelisiniz. Mobil ödeme size şöyle bir kolaylık sağlamaktadır: mobil uygulamada bulunan QR Kod sistemi sayesinde artık öğle yemeklerinde yemek kartınızı yanınızda taşımanıza gerek kalmaz. Yemeğinizi yedikten sonra Setcard POS cihazlarında QR Kod sistemi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Önceki Blog İçeriği
Yemekmatik Kart
Sonraki Blog İçeriği
Multinet

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *