Multinet

Setcard

Setcard, Set Kurumsal Hizmetler A.Ş olarak 2001 yılında kurulmuştur. ‘Türkiye’nin Yemek Kartı SETCARD’ sloganıyla ilerleyen firma 2008 yılında yemek kartı sektöründe ciddi bir büyüme yakalamıştır. Setcard ayrıca Spectra POS Cihazlarının Türkiye distribütörü olarak, sektörde POS ve kart alt yapısını kendi oluşturan tek firmadır.

Setcard Nedir?

Açıklama

Şirketiniz İçin Hangi Yemek Kartı Daha Uygun?

Setcard Yemek Kartı İle
%100 Vergi Avantajı
Nasıl Sağlayabilirsiniz?.

Gelir Vergisi Kanunu’na göre şirketler, çalışan yemek yardımlarını, nakit yerine Setcard Yemek Kartı ile sağlamaları durumunda;

SGK İşveren Hissesi

SGK İşçi Primi

Gelir Vergisi

Damga Vergisi

Setcard’ın Vergi Avantajı Ne Kadar?

Multinet Yemek Kartı Vergi Avantajı
15000 / Yıllık

Çalışan Başına Vergi Avantajı

%100 Vergi Avantajı

Gelir Vergisinden Düşer

Çalışanlar Yemeklerini Seçebilir

Zamandan Tasarruf

Aylık Fiş Toplamazsınız

Setcard Yemek Kartı Başvuru
Kurumlara Özel Yemek Kartı Çözümleri

Setcard Yemek Kartı Hakkında Sorularınız Mı Var? Hemen Bizlere Ulaşın!

Setcard Yemek Kartı İletişim

2020 yılının başında devletin belirlediği ve firmaların personellerine öğle yemeği bedeli olarak vergiden muaf edebileceği günlük yemek bedeli %21 artırıldı. Bu muafiyetin üst limiti 23 TL (Günlük Yemek Ücreti) + 1,84 TL (KDV) yani toplamda 24,84 TL olarak belirlenmiştir.

Bu yemek bedeli ücretini çalışanlarına Multinet yemek kartı ile veren firmaların aslında ödediği bu tutarların tamamı gelir vergisinden istisna sayılmaktadır. Ayrıca bununla birlikte firmaların, personellerine ödediği yemek bedellerinden doğan SGK primi ve Damga vergisi gibi ek ödemeler de yemek kartı sistemi ile tasarruf eilen diğer kalemler olarak göze çarpmaktadır. Bu tasarruf konusunu rakamlarla açıklamaya çalışalım ve 10 kişilik bir ekibinizin olduğunu düşünelim. Şirket personellerinin de 1 ay içerisinde çalışacağı ortalama gün sayısı 22’dir.

Setcard Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesaplama

Aylık Çalışma Günü
Çalışan Sayısı
Günlük Yemek Bedeli (KDV Dahil)

Setcard Kartları

Multinet’in kullanıcılarına hizmet vermek için sunduğu kartlar şu şekildedir;

  • Setcard Yemek Kartı
  • Turnike Geçiş Sistemleri
  • Sosyal Yardım Kartı
  • Setcard Hediye Kartı
  • Setcard Tedarik
  • Kampüs Kart
  • Akaryakıt
  • Otomat Sistemleri
  • Temsil Ağırlama Kartı

Operasyonel İş Gücünüzü
İşiniz İçin Harcayın!.

Setcard Yemek Kartı sistemine geçerek zamandan ve paradan tasarruf edin. Yemek Kartı sistemleri binlerce işletme ile anlaşmalıdır ve çalışanlarınız lezzetli yemeklerini yerken sizde işletme olarak %100 Vergi Avantajı‘ndan faydalanın.

%

Memnuniyet

/

Destek

+

Anlaşmalı İşletme

Multinet Yemek Kartı Başvuru
Setcard'a Nasıl Başvurabilirim?

Setcard ve diğer tüm yemek kartlarını karşılaştırarak başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu başvuru sayfasından firmanız için en ideal yemek kartını tespit edip başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.

Setcard Yemek Kartı Kullanın

%100 Vergi Avantajından Faydalanın!

Setcard Yemek Kartı Kullanın

%100 Vergi Avantajından Faydalanın!

Setcard

Setcard

Bu makalemizde Setcard ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi anlatmaya çalışacağız. Öyleyse hadi anlatmaya başlayalım.

Setcard Nerede Geçiyor?

Akıllı yemek kartları, anlaştığı iş yerleriyle birlikte insanlara hizmet sunmaktadır. Maalesef her akıllı yemek kartı, her yerde geçmemektedir. Bundan dolayı siz de olan yemek kartına göre araştırma yapmanız gerekmektedir.

Artık firmalar çalışanlarına yemek parası vermek yerine, yemek kartlarını onlara sunmaktadır. Bu sistem ile birlikte hem çalışanlar hem de firmalar avantaj sağlamaktadır. Firmalar yemek kartından dolayı vergi avantajı sağlarken, çalışanlar ise dilediği yerde dilediği yemeği yeme özgürlüğü avantajına sahip olmaktadır. Setcard anlaşmalı üye yerlerini öğrenmek için tıklayın.

Bakiye Öğrenme

Çalıştığınız iş yerinden size öğlen yemeği için bu kart verilmiş olabilir. Peki size verilen bu kartın içindeki bakiyeyi nasıl öğrenebilirsiniz? Hiç endişelenmeyin. Bakiye bilgilerinizi öğrenmek için Setcard’ın web sitesine girmeniz yeterlidir. Hatta bu sayede ara ara bakiye sorgulaması gerçekleştirerek yemek kartınıza yatırılacak olan paranın yatırılıp yatırılmadığını, hesap hareketlerinizi, hatta ve hatta hareket dökümünüze de erişebilirsiniz. Web sitesine girdiğinizde web sitesinde sizden istenen tek şey sadece kartınızın abone numarasıdır. Bu istenen abone numarası da kartınızın üzerinden yer almaktadır.

Setcard

Setcard Başvuru

Setcard üye iş yeri olmak istiyorsanız, kartın web sitesine girerek üye olmak istiyorum sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Siz karşılaştığınız formu doldurduktan sonra, yetkililer sizinle iletişime geçerek, üyelik işlemlerinizi başlatacaklardır.

Günlük Yemek Bedeli

Gelir Vergisi Kanunu uyarınca iş yerinizde yemek hakkı sunmadığınız çalışanlarınıza, dışarıda yemek yemesi için vereceğiniz yemek bedeli 19TL ( KDV dahil 20,52 TL) tutarındadır. Bu tutarın tamamı gelir vergisi üzerinden istisna olacaktır. Bu tutarı aylık olarak düşünürsek de aylık yemek bedeli 451 TL’dir.

Setcard Mobil Ödeme

Mobil ödeme yönteminden faydalanabilmek için öncelikle mobil uygulamayı indirmelisiniz. Mobil ödeme size şöyle bir kolaylık sağlamaktadır: mobil uygulamada bulunan QR Kod sistemi sayesinde artık öğle yemeklerinde yemek kartınızı yanınızda taşımanıza gerek kalmaz. Yemeğinizi yedikten sonra Setcard POS cihazlarında QR Kod sistemi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesaplama

Aylık Çalışma Günü
Çalışan Sayısı
Günlük Yemek Bedeli (KDV Dahil)

Yemek Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Tüm yemek kartlarını karşılaştırarak başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu başvuru sayfasından firmanız için en ideal yemek kartını tespit edip başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.