Turkcell’den Yeni Yemek Kartı: Paye Kart

Turkcell’den Yeni Yemek Kartı: Paye Kart

Paye Kart, Turkcell, PTT AŞ ve Belbim AŞ iş birliğiyle oluşturulan bir yemek kartı firmasıdır. Bu kart, bu 3 büyük firmanın bir araya gelerek %100 yerli sermayeyle oluşturduğu bir yemek kartı firmasıdır. Türkiye’de yemek kartı pazarında yerli bir firmanın olması gerektiği düşüncesiyle oluşturulan bu kartı, Türkiye’de yemek kartı kullanan kullanıcılara bir Türk firmasının da hizmet etmesi gerektiği düşüncesi ile yola çıkmıştır. Turkcell, PTT AŞ ve Belbim AŞ tarafından oluşturulan kartın yemek kartı pazarında ki en büyük hedefi  yemek kartı sektöründe kuralları kendi belirleyen bir marka haline gelip Türkiye’ye hizmet etmesidir.

Turkcell’den Yeni Yemek Kartı: Paye Kart

Yemek Kartı ve İstanbulkart’ın Ortak Noktası: Paye Kart

Paye, yemek kartı kullanan kişiler için yemek kartı olma özelliği taşırken, aynı zamanda İstanbulkart olma özelliğini de içinde barındırıyor. Yani yerli yemek kartı olan Paye, son kullanıcılara yemek kartı hizmeti vermenin yanında İstanbulkart olma özelliğini de kapsamakta. Bu kart, İstanbul’da yaşayan insanlar için günlük ulaşımda çok şey ifade eden İstanbulkart özelliği ile birlikte yemek kartı özelliğini birleştirerek İstanbul’da yaşayan vatandaşlar için gerekli çalışmaları yapıp bu hizmeti tüm vatandaşlara sunuyor.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesaplama

Aylık Çalışma Günü
Çalışan Sayısı
Günlük Yemek Bedeli (KDV Dahil)

Yemek Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Tüm yemek kartlarını karşılaştırarak başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu başvuru sayfasından firmanız için en ideal yemek kartını tespit edip başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.