Metropol Kart

Metropol Kart

Metropol Kart Üye İş Yeri Başvurusu

Metropol Kart üye iş yeri olmak istiyorsanız, kartın web sitesine girerek üye olmak istiyorum sekmesine tıklamanız gerekiyor. Siz karşılaştığınız formu doldurduktan sonra, yetkililer sizinle iletişime geçerek, üyelik işlemlerinizi başlatacaklardır.

Metropol Kart Nasıl Kullanılır ve Alınır?

Metropol yemek kartı, sadece anlaşmalı üye iş yerlerinde geçerlidir. Bu kartın bakiyesi işverenin, çalışanına belirlediği ücret ile sınırlıdır. Bu yemek kartına yüklenen bakiye bittiği zaman kart kullanımı o ay için sona erer.

Yemek kartını alabilmek için, kartın web sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Web sitesinde bulunan formu doldurduktan sonra işlemleriniz sona ermiş olacaktır.

Metropol Kart

Ay Sonunda Aktarılabilir mi?

Kartın içerisinde yer alan bakiye o ay içerisinde bitmediyse diğer aya devreder. Bu kartın içerisinde bulunan bakiye sadece yüklenen ay için geçerli değildir. Eğer bakiye bitmiyorsa arkasından gelen aya aktarılabilmektedir.

Bakiye Yükleme

Bu yemek kartına işveren tarafından online bir şekilde kolaylıkla bakiye yüklenebilir. Bununla birlikte bu kartı kullanan kişiler de kolaylıkla kalan bakiyelerini online ağ aracılığıyla kolaylıkla kontrol edebilir.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesaplama

Aylık Çalışma Günü
Çalışan Sayısı
Günlük Yemek Bedeli (KDV Dahil)

Yemek Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Tüm yemek kartlarını karşılaştırarak başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu başvuru sayfasından firmanız için en ideal yemek kartını tespit edip başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.