Sodexo Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sodexo Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu içeriğimizde Sodexo başvurusu nasıl yapılır, Sodexo’nun işverenler için avantajları nelerdir gibi konular üzerinde duracağız. Öyleyse hiç vakit kaybetmeden hemen anlatmaya başlayalım.

Sodexo

Türkiye’de 1992 yılında faaliyete geçen Sodexo, şirketlere yemek kartı hizmeti sunmaktadır. Sodexo’nun 45.000’in üzerinde anlaşmalı üye işyeri 20.000’in üzerinde müşterisi vardır. Kişisel olarak bakıldığında ise 550.000’in üzerinde tüketiciye hizmet vermektedir.

Sodexo’nun İşverenler İçin Avantajları Nelerdir?

Sodexo’nun işverenler için şöyle güzel tarafları vardır: Sodexo’nun işverenlere vergi avantajı, idari kolaylık, muhasebe kolaylığı ve online işlem kolaylığı gibi avantajları bulunuyor.

  • İşverenler, çalışanlarının öğle yemeği ihtiyacını yemek kartı ile karşıladığı taktirde nakit ödeme sistemine göre %100 vergi avantajı sağlamış oluyorlar.
  • Öğle yemeğini Restaurant Pass ile çalışanlarınıza sunduğunuz taktirde, iş yerinin içerisinde çalışanlarınıza yemek sunmanın zorluğuyla uğraşmaz idari kolaylık sağlamış oluyorsunuz.
  • Restaurant Pass ile birlikte aylık yemek giderlerinizi tek fatura ile muhasebeleştirme kolaylığıyla tanışmış olursunuz.
  • Sodexo online işlem merkezi sayesinde sipariş verme, eski siparişlerinizin faturalarını takip edebilme, raporlama, güncel kullanıcı listesi oluşturma gibi yapacağınız şeyleri hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlayan avantajları bulunuyor.

Sodexo Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sodexo Başvurusu Yapma (Şirketlere Özel Başvuru)

Sodexo başvurusu yapmanın iki farklı yolu bulunuyor. Bunlar şu şekilde: birincisi online sözleşme imzalayarak direkt faydalanabiliyorsunuz. Diğeri ise başvuru formu doldurarak gerçekleştiriliyor. Başvuru ile yapmak istediğiniz zaman siz ilk olarak başvuru formunu dolduruyorsunuz. Ardından 24 saat içerisinde Sodexo ekibinden birileri sizinle iletişime geçiyor ve size gerekli bilgilendirme sağlandıktan sonra sözleşme tamamlanıyor. Sonrasında siz de Sodexo’nun avantajlı dünyasına katılmış oluyorsunuz!

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesaplama

Aylık Çalışma Günü
Çalışan Sayısı
Günlük Yemek Bedeli (KDV Dahil)

Yemek Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Tüm yemek kartlarını karşılaştırarak başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu başvuru sayfasından firmanız için en ideal yemek kartını tespit edip başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.