Sodexo Başvurusu Nasıl Yapılır?

yemekkarti
Updated on

Bu içeriğimizde Sodexo başvurusu nasıl yapılır, Sodexo’nun işverenler için avantajları nelerdir gibi konular üzerinde duracağız. Öyleyse hiç vakit kaybetmeden hemen anlatmaya başlayalım.

Sodexo

Türkiye’de 1992 yılında faaliyete geçen Sodexo, şirketlere yemek kartı hizmeti sunmaktadır. Sodexo’nun 45.000’in üzerinde anlaşmalı üye işyeri 20.000’in üzerinde müşterisi vardır. Kişisel olarak bakıldığında ise 550.000’in üzerinde tüketiciye hizmet vermektedir.

Sodexo’nun İşverenler İçin Avantajları Nelerdir?

Sodexo’nun işverenler için şöyle güzel tarafları vardır: Sodexo’nun işverenlere vergi avantajı, idari kolaylık, muhasebe kolaylığı ve online işlem kolaylığı gibi avantajları bulunuyor.

  • İşverenler, çalışanlarının öğle yemeği ihtiyacını yemek kartı ile karşıladığı taktirde nakit ödeme sistemine göre %100 vergi avantajı sağlamış oluyorlar.
  • Öğle yemeğini Restaurant Pass ile çalışanlarınıza sunduğunuz taktirde, iş yerinin içerisinde çalışanlarınıza yemek sunmanın zorluğuyla uğraşmaz idari kolaylık sağlamış oluyorsunuz.
  • Restaurant Pass ile birlikte aylık yemek giderlerinizi tek fatura ile muhasebeleştirme kolaylığıyla tanışmış olursunuz.
  • Sodexo online işlem merkezi sayesinde sipariş verme, eski siparişlerinizin faturalarını takip edebilme, raporlama, güncel kullanıcı listesi oluşturma gibi yapacağınız şeyleri hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlayan avantajları bulunuyor.

Sodexo Başvurusu Yapma (Şirketlere Özel Başvuru)

Sodexo başvurusu yapmanın iki farklı yolu bulunuyor. Bunlar şu şekilde: birincisi online sözleşme imzalayarak direkt faydalanabiliyorsunuz. Diğeri ise başvuru formu doldurarak gerçekleştiriliyor. Başvuru ile yapmak istediğiniz zaman siz ilk olarak başvuru formunu dolduruyorsunuz. Ardından 24 saat içerisinde Sodexo ekibinden birileri sizinle iletişime geçiyor ve size gerekli bilgilendirme sağlandıktan sonra sözleşme tamamlanıyor. Sonrasında siz de Sodexo’nun avantajlı dünyasına katılmış oluyorsunuz!

2 Comments

MURADİYE BAŞ 15 Ekim 2019

merhaba şirket olarak sodexo kart kullanımı hakkında bilgi rica ediyoruz.yaklaşık 12 personelimiz var azami tutar nedir.nasıl çalışır konu hakkında sizlerden bilgi rica ediyoruz.

Reply
yemekkartinet Author 20 Aralık 2019

Merhabalar, yemek kartı sistemi devletimizin desteklediği firmalara özel avantajlar sunan çok faydalı bir sistemdir. 12 personeliniz için yaklaşık senede 60.000 TL civarında bir vergi tasarrufu sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için başvuru formumuzu kullanmanızı rica ederiz: https://yemekkarti.net/basvuru/?utm_source=Leadhouse&utm_medium=YKnet&utm_content=header_button sizi en kısa zamanda arayıp bilgi sağlayacağız.

Reply

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *