Sodexo Kart Özellikleri

Sodexo Kart Özellikleri

Sodexo kart özellikleri nelerdir, Sodexo kart kullanıcılara ne gibi avantajlar sağlar, sorularına yanıt arıyorsanız doğru yerdesiniz. İşte Sodexo’nun birbirinden avantajlı özellikleri ve çok daha fazlası:

Şirketler ve içeride bulunan personeller için dönem dönem tekrarlanan ve bir sorun haline gelen öğle yemeği konusu, Sodexo ile sorun olmaktan çıkıyor! Çünkü Sodexo kart, çalışanlarınızın öğle yemeği sorununu en kolay şekilde çözebilmeniz için aslında bir fırsat olarak karşımıza çıkıyor. Sizin ve günün büyük bir bölümünü ofiste geçiren çalışanlara ortak talebe hizmet eden bir yemek kartı işleri biraz daha kolaylaştırmaz mı? İşte bir yemek kartının şirketinize ve personellerinize sunduğu o avantajlar:

Vergi Avantajı

Yemek kartlarının en temel faydası çalışanlarınızın yemek ihtiyacını karşılarken şirketinizin de vergi tasarrufunda bulunmasını sağlamasıdır. Sodexo kart özellikleri içerisinde de bu avantaj bulunmaktadır. Yemek kartı kullanarak ne kadar tasarruf elde edeceğinizi öğrenmek için şuraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca çalışanlarınız Sodexo yemek kartını kullanıp 45.000 üzerinde üye işyerinden yemek yiyebilme avantajından da faydalanabilirler.

Çalışanlar da Avantaj Elde Eder

Öğle yemeği esnasında yenilecek yemeğin seçilebilme avantajını sunan Sodexo yemek kartı personellerinize daha birçok avantaj da sunar. Konu hakkında örnek vermek gerekirse mesela Sodexo yemek kartının sunmuş olduğu Misket Ödül Programı ile birlikte çalışanlarınız yapmış oldukları yemek harcamalarında %10 değerinde Misket kazanıp ardından da biriktirdikleri Misket puanları yemek harcamasına çevirebilirler. Yani aslında harcadıkları her harcamada ek bakiye kazanırlar ve bu harcamaları Misket’e üye olan iş yerlerinde istedikleri gibi harcayabilirler. 

Sodexo Kart Özellikleri

Mobil Ödeme İmkanı

Personelleriniz yemek kartını evde veya ofis unutsalar bile yapacakları ödeme işlemini telefonları üzerinden gerçekleştirebilirler. Tabii öncelikle bunun için Sodexo mobil uygulamasını indirmeleri ve sonrasında da mobil ödeme özelliğini aktive etmeleri gerekmektedir.

İndirim ve Ayrıcalıklar

Restaurant Pass yemek kartı veya yemek çekleri farklı konularda sunmuş oldukları indirimler sayesinde daha fazla tasarruf elde edebilmenize yardımcı olur. Mesela düzenli olarak kargo hizmetinden faydalanan bir işletme iseniz kargo masrafınızı %30 düşürebilme şansınız bulunmaktadır. Sodexo Club, daha buna benzer sağlık, gıda, alışveriş gibi farklı farklı alanlarda pek çok ayrıcalık ve indirim sunmaktadır.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesaplama

Aylık Çalışma Günü
Çalışan Sayısı
Günlük Yemek Bedeli (KDV Dahil)

Yemek Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Tüm yemek kartlarını karşılaştırarak başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu başvuru sayfasından firmanız için en ideal yemek kartını tespit edip başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.