Sodexo Misket Ödül Programı Nedir?

Sodexo Misket Ödül Programı Nedir?

Bu içeriğimizde Sodexo misket ödül programı üzerinde duracağız. Sodexo misket nedir, ne işe yarar, misket hesabı nedir gibi konuları ele alacağız. Öyleyse hiç vakit kaybetmeden konumuza giriş yapalım.

Sodexo Misket Nedir?

Misket ödül programı, Sodexo Restaurant Pass’in yemek kartı kullanan kullanıcıları için hazırlamış olduğu avantajlı bir uygulamadır. Bu uygulama kullanıcıların harcama yaparken kazanç elde etmelerini sağlar. Misket hesabını aktif hale getiren Sodexo yemek kartı kullanıcıları Misket üye iş yerlerinde yapmış oldukları harcamalardan %10’a varan Misket kazanırlar. Sonrasında da o kazandıkları misketleri yine Misket uygulamasının geçtiği restoranlarda harcayabilirler. Uygulama içerisinde kazanılan 1 misket 1 TL’ye denk gelmektedir. 

Misket Uygulamasından Nasıl Faydalanabilirsiniz? 

Misket’e üye olabilmek için ise yapmanız gereken şey oldukça basittir. Hemen telefonunuza Sodexo’nun mobil uygulamasını indirip ardından bir profil oluşturup Misket hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. Bir diğer yöntem ise şu şekildedir; Sodexo Tüketici Online üzerinden profil oluşturabilir ardından Misket hesabınızı oradan güncelleyebilirsiniz. 

Peki hesabı oluşturduğunuza göre artık nasıl kazanacağınızı da öğrenmeniz gerekiyor. Aslında bu da oldukça kolaydır. Misket kazanabilmek için yapmanız gereken tek şey Sodexo yemek kartınızla Misket üye işyeri olan yerlerde harcama yapmaktır. Şunu unutmamalısınız ki misket geçen üye iş yerinde yaptığınız her harcamada %10 değerinde misket kazanma şansınız bulunuyor.

Sodexo Misket Ödül Programı Nedir?

Biriken Misketler Sonra Harcanır mı?

Misket üye iş yeri olan restoranda yapılan her harcama sonrasında misket ödülünüz anında Sodexo yemek kartına yüklenir ve sonrasında kartın içerisinde birikir. Sodexo yemek kartı içerisinde biriken misket ödülleri istediğiniz vakitte yine aynı şekilde herhangi bir misket üyesi olan restoranın içerisinde harcanır. Bu konu için sizin yapmanız gereken tek şey kasada ödemeyi yaparken ödeme işleminin misket bakiyenizden çekilmesini belirtmektir.

Misket Puanınızı Misket Üye İş Yeri Olmayan Bir Yerde Harcayabilir misiniz?

Misket bakiyesi sadece misket üye iş yeri olan mekanlarda geçerlidir. Maalesef bu ödül programının içerisinde bulunmayan mekanlarda geçmemektedir. 

Kartınızı Kaybettiğinizde Misket Bakiyeniz Kaybolur mu?

Kartınızı kaybettiğiniz zaman ödül programında kazanmış olduğunuz misketler kaybolmaz. Yeni kartınıza aktarılan bakiyeniz gibi kazanmış olduğunuz ödüller de aynı şekilde kartınıza aktarılır.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesaplama

Aylık Çalışma Günü
Çalışan Sayısı
Günlük Yemek Bedeli (KDV Dahil)

Yemek Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Tüm yemek kartlarını karşılaştırarak başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu başvuru sayfasından firmanız için en ideal yemek kartını tespit edip başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.