Sodexo Plus Nedir? Ne İşte Yarar?

Sodexo Plus Nedir? Ne İşe Yarar?

Sodexo, Sodexo yemek kartı kullanan kişiler için Sodexo Plus Dijital Yemek Platformunu hayata geçirdi. Artık kullanıcılar paket servis hizmeti sunan üye restoranlardan online olarak yemek siparişi verebilecekler.

Sodexo Plus Ne İşe Yarar?

Sodexo yemek kartını tercih eden şirketlerin çalışanları, Sodexo Plus’ın mobil uygulamasını indirip ya da adresine girip, yemek kartlarını bu plaftforma sadece bir seferlik olacak şekilde tanımlayarak online sipariş vermeye başlayabilirler. Verilen sipariş sonrasında sipariş tutarı ne kadarsa o tutar kart bakiyesinden eksilmiş olacaktır. Aslında bu da şu manaya gelmekte: Sodexo kullanıcıları için artık kapıda ödeme devri bitiyor. Ayrıca kullanıcılar uygulamada şu şekilde karşılanıyorlar: uygulama, yeni gelen şirket çalışanlarına verdikleri ilk siparişleri sonrasında 20 liralık ve %10’a varan ek fayda kazanma şansı sunuyor.

Sodexo Plus Nedir? Ne İşte Yarar?

Bu uygulamada ayrıca bu özelliklerin dışında Misket programı ile restoran ve online siparişlerde %10’a varan puan kazanma şansı da sunuluyor.

Kullanıcılar, Sodexo Plus üzerinden üye restoran arama, restoranda kartsız mobil olarak ödeme, bakiye görüntüleme ve harcama geçmişi inceleme gibi daha birçok fonksiyondan yararlanılabiliyor.

Yani bir yere gitmeden ofiste yemek yemek isteyen ya da öğle vaktini ofiste geçirmek zorunda olan kişiler siparişlerini Sodexo Plus üzerinden vererek hiçbir şekilde zaman kaybetmeyecekler, aç kalmayacaklar ve bunların hepsinin aksine tüm avantajlardan yararlanacaklar.

Sodexo İcra Kurulu Başkanı Eda Uluca Özcan Sodexo Plus hakkında şunları söyledi: “Sodexo olarak çalışan insanların iş içerisinde ve iş dışındaki deneyimlerine yönelik benzersiz ve kişiselleştirilmiş çözümler geliştirmeye gayret ediyoruz. Sodexo Plus Dijital Yemek Platformu da bu vizyonun bir yansıması ve yemek kartı sektöründe bir ilk. Günümüz şartlarında çalışan insanlar yemek kartlarından çok daha fazla şey bekliyor. Biz de müşterimiz olan işletmelerin çalışanlarına eşsiz bir deneyim sunmak ve yemekle alakalı olan her şeyi parmaklarının ucuna taşıyabilmek için bu uygulamayı geliştirdik. Online sipariş özelliği ile çalışanlar, Sodexo restoranlarından hızlı ve pratik şekilde sipariş verebilecekleri gibi aynı zamanda birçok avantaja da sahip olacaklar” dedi.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesaplama

Aylık Çalışma Günü
Çalışan Sayısı
Günlük Yemek Bedeli (KDV Dahil)

Yemek Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Tüm yemek kartlarını karşılaştırarak başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu başvuru sayfasından firmanız için en ideal yemek kartını tespit edip başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.