Temassız Ödeme Yöntemi Bulunan Yemek Kartları

Yemek Kartı Temassız Ödeme - Bulunan Yemek Kartları

Bu içeriğimizde, “Yemek kartı temassız ödeme var mıdır, varsa bunlar hangileridir ve temassız ödeme konusunda yemek kartları ne durumda?” gibi konular üzerinde duracağız. İşte detaylar:

Yemek Kartı Temassız Ödeme Özelliği Nedir?

En basit şekilde açıklamak gerekirse, POS cihazı ile ödeme aracı arasında hiçbir temas gerçekleştirmeden yapılan ödeme özelliğine yemek kartı temassız ödeme özelliği denmektedir. Temassız ödeme özelliğini gördüğünüz yerlerde rahatlıkla ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesapla

Çalışan Başına Yılda 15.000₺ Kazanmak İster misin ?

Korona Virüs Kullanıcıların Ödeme Alışkanlıklarını da Değiştiriyor

Tüm dünyayı tehdit eden ve her geçen gün risk seviyesini arttıran, bilimsel adı ile Covid 19 yani Korona virüsü hayatımızı değiştirmeye devam ediyor. Virüsün ülkemizde yayılmasının ilk haberinin alınmasıyla birlikte insanlar sosyal mesafelerini korumaya ve özellikle de el temizliği konusunda aşırı dikkatli davranmaya başladı. Öyle ki evlerinde kendilerini virüs tehlikesinden korumaya çalışan insanlar dışardan eve gelen hemen hemen her şeyi de dezenfektan ile temizler oldu.

Öte yandan uzmanların Covid 19 virüsünün el temasıyla hızlıca yayıldığını, özellikle nakit para gibi birçok insan temasının olduğu maddelerle de çok kolay bulaşabileceğini dillendirmesi bankalar başta olmak üzere birçok ödeme kuruluşunu da harekete geçirdi. Birçok banka temassız ödeme limitlerini yükseltti. Bununla birlikte de insanlar yemek kartı temassız ödeme seçeneğinin kullanımını daha da artırmaya başladılar.

Şimdi gelelim evden çalışmaya başlayan kitlenin eve yemek söyleyince yaptıkları ödeme alışkanlığına. Günümüzde evinde kendisini korumaya çalışan insanlar, dışarıdan yemek söylemek durumunda kaldıklarında sadece kredi kartı veya bankamatik ile değil yemek kartları ile de ödeme yapıyorlar.

Multinet Up Uygulaması Multipos Nedir?

Yemek Kartıyla %100 Vergi Avantajı Nasıl Sağlayabilirsiniz ?

Yemek kartı temassız ödeme sistemine yapılan oldukları yatırımın kaymağını aslında tam olarak şimdi yemeye başladılar. Bu özellik sayesinde insanlar yapacağı ödemeleri yaparken temassız olan kartını görevliye vermeden işlemini gerçekleştirebiliyor. Bu şekilde de elden ele geçmeyen kart, virüs ve bakterinin bulaşmasına engel oluyor diyebiliriz.

İnsanların ödemelerini temassız bir şekilde yapmak istemeleri ayrıca bazı yemek kartlarında da bu özelliğin var olması o yemek kartı kullanıcılarını bir adım daha öne çıkarıyor.

yemek kartı temassız ödeme
yemek kartı temassız ödeme

Yemek Kartı Temassız Ödeme Yöntemi Konusunda Ne Durumda?

Corona Virüsü sebebiyle birçok şirket ve o şirketlerde çalışan personeller evden çalışmaya başladı. Peki, evde kalan şirket personelleri dışarıdan yemek siparişi verdikleri takdirde tehlikedeler mi? Verdikleri sipariş evlerine geldiğinde yemek kartlarının sunmuş olduğu ödeme yöntemleri onları gerçekten koruma altına almış durumda mı? Şimdi sıra geldi bu soruların cevaplarını vermeye. Yani aslında tam olarak gelmek istediğimiz nokta yemek kartı temassız ödeme özelliği bulunan yemek kartları hangileri?

Temassız ödeme özelliği hakkında çözümü bulunan yemek kartları şu şekilde;

  • Multinet
  • Sodexo
  • Edenred Ticket Restaurant
  • Paye Kart
  • Setcard
  • Yemekmatik

Konuyu daha geniş perspektifte düşünmek gerekirse, yemek kartı şirketleri gelişen teknolojiye ayak uydurmuşlar ve daha da önemlisi son kullanıcılar için her geçen gün teknolojik gelişmelerini de  devam ettiriyor gibi görünüyorlar. Hayatın her alanında şirketler için hem kayıtlı harcama hem de teknolojik çözüm olmaya devam eden yemek kartları kullanıcılara, kullanıcı deneyimi konusunda sunabileceği en üst noktayı sunmayı hedefliyor da diyebiliriz.

Yemek Kartları Nerelerde Geçerli?

Şirketin İçin En Avantajlı Yemek Kartı Hangisi ? 

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesaplama

Aylık Çalışma Günü
Çalışan Sayısı
Günlük Yemek Bedeli (KDV Dahil)

Yemek Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Tüm yemek kartlarını karşılaştırarak başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu başvuru sayfasından firmanız için en ideal yemek kartını tespit edip başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.