Ticket Restaurant Edenred Yemek Kartının Özellikleri Nelerdir?

yemekkarti
Updated on

Ticket Restaurant Edenred

Türkiye’de yemek kartı hizmetini sunmaya başlayan ilk uluslararası firma olan Ticket Restaurant Edenred, 24.000 kurumsal müşterinin 1.5 milyonun üzerinde çalışanına yemek kuponu ve yemek kartı hizmeti veriyor. Ticket Restaurant Edenred, 1.5 milyonun üzerinde çalışana Türkiye içerisinde 40.000 restoran, market, cafe, büfe gibi üye işyeri kuruluşlarında yemek yiyebilme imkanı sunuyor. Peki Ticket Restaurant Edenred yemek kartının çalışanlara sunduğu özellikler nelerdir? Aslına bakılırsa temelde Ticket Restaurant’ın çalışanlara sunduğu en belirgin özellik, şirket çalışanlarının öğle yemeğini nerede yemek istiyorsa orada yiyebilme özgürlüğünün bulunmasıdır. Peki şirket çalışanları gördüğü Ticket yemek kartıyla her yerden yemek yiyebiliyorlar mı? Bu sorunun cevabını şöyle verelim: Ticket Restaurant bütün restoranlarda geçerli değildir. O yüzden çalışanlar sadece Ticket’ın kendi ağında yemek yiyebilirler. Ticket’ın kendi ağının içerisinde ise 40.000 restoran yer almaktadır. Bu anlaşmalı üye iş yerlerini görmek için tıklayabilirsiniz.

Ticket Restaurant’ın bir başka öne çıkan özelliği ise şu: Ticket kullanan çalışanlar yanlarında yemek kartını bulundurmak zorunda değiller. Ticket’ın QR Kod ile ödeme özelliği sayesinde, Ticket Restaurant kullanan kişiler yanlarında yemek kartları olmasa bile kartsız ödeme işlemini gerçekleştirebiliyorlar. Bunun için yapmaları gereken tek şey ise My Edenred uygulamasını telefonlarına indirmektir. My Edenred uygulamasını indirmek için tıklayabilirsiniz.

My Edenred uygulamasını indirdikten sonra kartınız kaybolsa dahi, mobil uygulama üzerinden tek bir işlemle kartınızı bloke ettirebiliyor ve yine tek bir işlemle tekrardan kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bunun haricinde My Edenred uygulaması yakınlarda bulunan kampanyalı restoranları da size gösteriyor ve size kampanyalı restoranlardan haberdar ediyor. Tabii ki siz de bütçenize göre bir tercihte bulunuyorsunuz. Bu sayede ise hem şirket çalışanları uygun fiyatlarla uygun yemekler yerken, aynı zamanda restoran sahipleri de cirolarını artırmış oluyorlar.

Ticket Restaurant Ulaşım İçin Kullanılır mı?

Ticket Restaurant, ulaşım için kullanılmamaktadır. Ticket Restaurant’ın yemek kartı hizmeti haricinde şirket harcamalarının yönetimi, kurumsal seyahat yönetimi, kurumsal teşvik ve ödüllendirme gibi alanlarda farklı farklı çözümleri vardır.

Ticket Restaurant Tekstil Alışverişi İçin Kullanılır mı?

Ticket Restaurant, tekstil alışverişi için kullanılmamaktadır. Günümüzde yeni çıkan kartlara nazaran Ticket Restaurant yemek kartının böyle hizmeti bulunmamaktadır.

Ticket Restaurant Marketlerde Geçerli mi?

Ticket Restaurant marketlerde geçerlidir. Geçerli olduğu marketler hakkında bilgi almak için tıklayın.

1 Comment

Ticket Restaurant Vending Özelliği Nedir? - Yemekkarti.net 17 Şubat 2020

[…] Ticket Restaurant Edenred yemek kartı firması herkesin bildiği üzere yemek kartı sektörünü başlatan firma olarak biliniyor. Ticket, Vending özelliği ise yemek kartlarının ilk kez otomatlarda kullanılmasına öncülük etmektedir. Ticket, Vending özelliği ile Türkiye’de bir ilki yaparak şirketlere ücretsiz bir şekilde otomat kuruyor ve bu kurduğu otomatlardan da Ticket Restaurant kart ile satın alma imkanı sunuluyor. Bu sayede de şirketler, hiçbir masrafa girmeden çalışanları mutlu edebiliyor.  […]

Reply

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *