Ticket Yemek Kartı QR Kod Özelliği

yemekkarti
Updated on

Ticket Restaurant yemek kartı My Edenred uygulaması aracılığıyla daha keyifli ve zengin bir kullanıcı deneyimi sunmaya başladı. Yemek kartlarının kurucusu olan Edenred Ticket Restaurant, QR kod özelliği aracılığıyla kartı kaybetme veya kartı unutma sorununu da ortadan kaldırdı. 

Ticket tarafından geliştirilen QR kod özelliği sayesinde artık kullanıcılar yanlarında yemek kartları olmasa bile ödeme işlemini gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca My Edenred uygulaması kullanan kullanıcılar kampanyalı restoranları anında öğrenebiliyor ve yemek yiyeceği restoranı bu sayede kolaylıkla seçebiliyorlar. Yüzlerce restoran, Edenred Ticket Restaurant kullanan kişilere özel bu kampanya platformundan faydalanırken aynı zamanda yüz binlerin üzerinde olan şirket personelleri ise restoran cirolarının artırılmasına yardımcı oluyor. Ek olarak bu kampanyalar aracılığıyla son kullanıcılara yapılan indirimin haricinde farklı farklı başka avantajlar da sunuluyor. Ayrıca My Edenred uygulaması üzerinden daha önceki yemek geçmişinizi, yemek kartınızın harcama hareketlerini ve harcama noktalarını da tespit etme şansınız bulunuyor. (My Edenred App Store & My Edenred Play Store)

Ticket QR Kod ile Ödeme

My Edenred uygulaması kullanıcılara çeşitli avantajların yanında aynı zamanda ödeme kolaylığı da sunmaktadır. Ticket QR kod ile ödeme özelliği sayesinde Edenred Ticket Restaurant kartı kullanan kişiler yanlarında yemek kartı olmasa bile ödeme işlemini yapabiliyorlar. Kullanıcılar öğle yemeğinde yemeklerini aldıktan sonra sıra ödeme işlemine geldiğinde, restoranda uygulamadaki kodu okutarak ödeme işlemini kartsız bir şekilde yapabiliyorlar. Ticket kartlarını kaybettikleri durumlarda ise yine aynı şekilde My Edenred uygulaması üzerinden tek tıkla yemek kartlarını bloke ettirebiliyor, istedikleri zaman da tekrar yine bir tıkla kullanmaya başlayabiliyorlar. 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *