Yemek Kartları Nerelerde Geçerli?

yemekkarti
Updated on

Bu makalemizde yemek kartları nerelerde geçerli, yemek kartı firmalarının kartları marketlerde geçiyor mu konuları hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağız. Hadi o zaman hiç vakit kaybetmeden anlatmaya başlayalım.

Yemek kartı, şirket çalışanlarının öğle yemeği problemini en pratik ve en kolay şekilde çözebilmesini sağlayan avantajlı bir hizmettir. Yemek kartı sistemi ile birlikte şirket personellerinin yemek işlemleri otomasyona bağlanır. Firmaların çalışanlarına özel olarak tahsis ettiği yemek kartına daha önceden yüklenen yemek kredisi sayesinde çalışanların yemek masrafı karşılanır. Ayrıca bu sistem aracılığıyla da para alışverişi, para üstü alma gibi konular devre dışı kalır ve tüm işlemler kontrol altına alınır.

Yemek Kartları Nerelerde Geçerlidir?

Yemek Kartları
Yemek Kartları

Yemek kartları nerelerde geçerli sorusu aslında tüketiciler tarafından çok merak edilen konulardan bir tanesidir. Yemek kartları, restoran, kafe, pastane, market, süpermarket gibi alanlarda kullanılabilir. Yemek kartı firmaları birçok gıda ve kozmetik alanındaki firmayla anlaşmalı olduğu için yemek kartı bulunan kişiler aslında birçok noktada yemek yiyebilme ve alışveriş yapabilme şansına sahiptir. Kullanıcılar bu kart sayesinde birçok noktada gerçekleştirmek istedikleri alışverişleri gerçekleştirebilirler. Aslına bakılırsa bu sayede de nakit para taşıma probleminden kurtulmuş olurlar.

Ticket Hangi Marketlerde Geçiyor?

Ticket büyük marketler içerisinde Onur Market, Kim Market, Happy Center ve Rammar’da geçerlidir. Ticket yemek kartınızla bu marketlerden alışveriş yapabilirsiniz.

Ticket Geçen Yerler?

Bildiğiniz üzere Ticket Restaurant anlaşmalı olduğu mağazalarla entegre bir şekilde kullanıcılarına hizmet sunmaktadır. Ticket Restaurant’ın geçtiği yerleri öğrenmek için tıklayın.

Metropol Kart Hangi Marketlerde Geçiyor?

Metropol kart, marketler içerisinden Kim Market, General Süpermarket ve Demirhan Hipermarket’te geçerlidir. Metropol kartınızla bu marketlerden alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Metropol Kart Geçen Yerler?

Metropol kart’ın anlaşmalı olduğu mağazaları öğrenmek için tıklayın.

Setcard Hangi Marketlerde Geçiyor?

Setcard, market firmaları içerisinde Migros, Happy Center, Selam Market, Show Hipermarketleri’nde geçerlidir. Setcard’ınızla bu marketlerden alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Setcard Geçen Yerler?

Setcard’ın anlaşmalı olduğu üye işyerlerini öğrenmek için tıklayın.

Sodexo Hangi Marketlerde Geçiyor?

Sodexo, market firmaları içerisinde Happy Center, Çağrı Market, Selam Market ve Biçen Market’te geçerlidir. Sodexo yemek kartınızla bu marketlerden alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sodexo Geçen Yerler?

Sodexo’nun anlaşmalı olduğu üye işyerlerini öğrenmek için tıklayın.

Multinet Hangi Markette Geçiyor?

Multinet, market firmaları içerisinde CarrefourSA, Migros, Özdilek, Kipa, Şok,Tansaş, Real, Bim, A101, Metro Market’te geçerlidir. Multinet yemek kartınızla bu marketlerden alışverişinizi yapabilirsiniz.

Multinet Geçen Yerler?

Multinet’in anlaşmalı olduğu üye işyerlerini öğrenmek için tıklayın.

Yemekmatik Hangi Marketlerde Geçerli?

Yemekmatik, market firmaları içerisinde Kim Market, Biçen Market, Rammar, Çağrı Hipermarket, Namlı Hipermarket’te geçerlidir. Yemekmatik yemek kartınızla bu marketlerden alışveriş yapabilirsiniz.

Yemekmatik Geçen Yerler?

Yemekmatik’in anlaşmalı olduğu üye işyerlerini öğrenmek için tıklayın.

Önceki Blog İçeriği
Yemek Kartı Firmaları

1 Comment

benim cafe ve çay ocağı olmak üzere 2 adet işletmem mevcut.sodexo,multinet,ticket kartları çay ocağı işletmemde kullanmak istiyorum.müşterilerimin çoğu alışverişlerini bu kartlar ile yapıyorlar ve benden de bu yönde bir talepleri oldu.kartların sitelerini incelediğimde sağlıklı bir bilgiye ulaşamadım.yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.

Reply

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *