Yerli ve Milli Yemek Kartı: Metropol Card

yemekkarti
Updated on

Metropol Card, Metropal Kurumsal Hizmetler A.Ş tarafından kurulan %100 yerli bir firmadır. Metropol Card, işletmelerin çalışanları için maaş dışında olan harcamalarının tek bir kart üzerinden yönetilmesini sağlayan bir yemek kartı firmasıdır. Metropol Card, şirketlerin çalışanlarına sundukları maaş dışı ödenekleri tek bir kart üzerinden yönetebilmeleri için RestoPay sisteminden faydalanmaktadır. Bu özelliğin yanında RestoPay sistemi sayesinde ödeme işlemleri de online şekilde yapılabilmektedir.

Metropol Card’ın RestoPay hizmetinin yanında başka hizmetleri de bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

PetroPay: Şirketize ait olan araçların akaryakıt harcamalarında herhangi bir suistimal yaşanmaması için verilen bir hizmettir.

FiloPay: Filo kiralama hizmeti sayesinde bakım-onarım, sigorta vb. gibi içerisinde operasyon bulunduran bütün işlemlerin iş ortağınız tarafından yapıldığı bir hizmettir.

GiftPay: Çalışanlarınızı hem teşvik etme amaçlı hem de sosyal ihtiyaçlarına destek olma amacıyla gerçekleştirdiğiniz teşviklerin, MetropolCard’ın sunmuş olduğu geniş kullanım ağı ile gıda, giyim, kırtasiye gibi birçok noktada kullandırabilirsiniz. Bu sayede hem vergi avantajlarından faylanabilirsiniz hem de şirket çalışanlarının motivasyonunu artırabilirsiniz.

OtelPay: İş seyahati gerçekleştiren çalışanlarınızın konaklama harcamalarını MetropolCard üzerinden gerçekleştirebileceğiniz hizmettir.

OkulPay: OkulPay, okul kimliği olma özelliğinin yanında personellere ve öğrencilere özel avantajlar sunan bir hizmettir.

PassPay: Şirketinizin içine giriş-çıkış sağlayan çalışanların veya misafirlerin Metropol Card’a yapılan tanımlamayla birlikte giriş-çıkış kontrolünün sağlandığı sistemdir.

Metropol Card’la Kartsız İşlem

Metropol Card sayesinde yanınızda kart olmadan, GSM numaranızla ya da Metropol Card’ınızın üzerinde bulunan son 8 rakamı POS makinesine girerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Önceki Blog İçeriği
Ahmet Narinç – Metropol Card
Sonraki Blog İçeriği
Metropol Kart

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *