Ticket Türkiye Mobil Uygulaması ve Avantajları

Ticket Türkiye Mobil Uygulaması Testi

Ticket Türkiye mobil uygulaması, Ticket Restaurant yemek kartını cep telefonuna taşıdı. Ticket Restaurant yemek kartını tercih eden kullanıcılara daha zengin ve daha kullanışlı bir deneyim sunan MyEdenred uygulaması bir yıl içerisinde 500 bin kullanıcıya erişti. Ticket Türkiye mobil uygulamasına en çok İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyükşehirlerde yaşayan kullanıcılar ilgi gösterirken, restoran ve kafelerde kullanıcılara birçok avantajlar sunan Dolu Dolu kampanyası, uygulama içerisinde en çok kullanılan alan oldu. Bu kampanya özelliği sayesinde kullanıcılar, kampanya yapan restoranları anında görme şansı yakalayarak yemek yiyeceği restorana veya kafeye ona göre karar verebilme şansı yakaladı.

Ticket kart uygulaması ile entegrasyonu bulunan QR kod ödeme özelliğinin kullanımı da hızla artış gösteriyor. Kullanıcılar QR kod ile ödeme özelliği sayesinde kartı unutma ya da kaybetme gibi problemlerle karşılaşmıyor. Ticket Türkiye mobil uygulamasında en çok QR kodla ödeme İstanbul’da, Şişli, Ataşehir, Beşiktaş ilçelerinde yapılırken Ankara’da ise Çankaya ilçesinde yapılıyor.

Edenred Ticket Restaurant yemek kartı QR kod
Edenred Ticket Restaurant yemek kartı QR kod

Ticket Türkiye Mobil Uygulaması Özellikleri

Ticket kart uygulamasının özellikleri şu şekilde;

  • Ticket Türkiye mobil uygulaması, yemek kartınızı kullanabileceğiniz restoran, kafe gibi harcama noktalarını, Edenred araç çözümü için de en yakıt akaryakıt ve yıkama istasyonunu size gösteriyor.
  • Ticket restaurant kartınızın güncel bakiyesini, harcama ve yükleme işlemlerini gösteriyor.
  • Eğer ki akaryakıt çözümü için kullanıyorsanız plakanıza tanımlı olan son harcamanızın ne kadar olduğunu ve araç yıkama hizmeti için tanımlı olan hakkınızı size gösteriyor.
  • Ticket Compliments hediye kuponlarınızı harcayabileceğiniz mağazalar arasından size en yakın olan mağazayı ve bunun yanında seçtiğiniz mağazaya en kısa mesafede nasıl gidebileceğinizi anlatıyor.
  • Red Club indirim ve fırsatlarından sizi haberdar ediyor.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesaplama

Aylık Çalışma Günü
Çalışan Sayısı
Günlük Yemek Bedeli (KDV Dahil)

Yemek Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Tüm yemek kartlarını karşılaştırarak başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu başvuru sayfasından firmanız için en ideal yemek kartını tespit edip başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.