Multinet Kart Özellikleri

Multinet Kart Özellikleri

Bu makalemizde multinet nedir, multinet kart özellikleri nelerdir sorularını cevaplayacağız. Öyleyse hiç vakit kaybetmeden hemen başlayalım. 

Multinet Nedir?

Multinet UP, 1999 yılında kurumsal firmaların personellerine kolaylık sağlamak amaçlı kurulmuş olan ön ödemeli yemek kartı firmasıdır. 2010 yılında Fransız şirket Groupe UP tarafından satın alınmıştır. Multinet, her geçen gün müşterilerinin harcamalarını kolaylaştırmak için kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Multinet Kart Özellikleri

Multinet kart özellikleri şu şekildedir;

  • Temassız ödeme
  • Harcadıkça kazandırması
  • Entegre kart sistemi
  • Karekod ile mobil ödeme
  • Bireysel bakiye yükleme
  • Online bakiye takibi
  • Kayıp veya çalıntı durumunda güvenli kullanım özelliğinin bulunması

Multinet Kart Özellikleri

Temassız Ödeme

Multinet kartın anlaşmalı olduğu cafeler, restoranlar, marketler içerisinde yaptığınız alışverişleri temassız ödeme özelliği sayesinde hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Harcadıkça Kazandırması

Multipay uygulaması üzerinden gideceğiniz restoranı seçip “Bugün Buradayım” butonuna tıklayıp kampanyalara katılabilir ve bu sayede de tatlıpara kazanabilirsiniz.

Entegre Kart Sistemi

Multinet kartınızla tüm yemek ödemelerinizi gerçekleştirebilir, iş seyahat ve konaklama harcamalarınızı gerçekleştirebilir aynı zamanda işletmenizin size sunduğu ek teşvik ve prim haklarınızdan faydalanabilirsiniz.

Karekod ile Mobil Ödeme

Multinet kartınız yanınızda olsa da olmasa da Multinet’in mobil uygulaması olan Multipay’e girerek “Ödeme Yap” butonuna tıklayabilir ve ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bireysel Bakiye Yükleme

Multinet kartınızdaki limit bittiği taktirde kartınıza bireysel olarak yükleme yapabilir ve Multinet’in sunduğu özel hediyelerden ve ek fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Online Bakiye Takibi

Multinet kartınız üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışveriş işlemlerini Multipay uygulaması ve multinet.com.tr üzerinden inceleyebilir ve harcamalarınızı buralardan takip edebilirsiniz.

Kayıp veya Çalıntı Durumunda Güvenli Kullanım Özelliğinin Bulunması

Kayıp veya çalıntı durumuyla karşılaştığınızda bu durumu Multinet’e bildirdiğiniz taktirde kartınız anında bloke durumu döndürülür ve içerisinde bulunan bakiyeniz yeni kartınıza eklenerek size teslim edilir. Multinet’in bu özelliği sayesinde siz de mağdur olmamış olursunuz.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesaplama

Aylık Çalışma Günü
Çalışan Sayısı
Günlük Yemek Bedeli (KDV Dahil)

Yemek Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Tüm yemek kartlarını karşılaştırarak başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu başvuru sayfasından firmanız için en ideal yemek kartını tespit edip başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.