Multinet Yemek Kartı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Multinet Yemek Kartı Nedir? Nasıl kullanılır ?

Bu içeriğimizde Multinet nedir, nasıl kullanılır konusu üzerinde duracağız. Hadi öyleyse hiç vakit kaybetmeden hemen anlatmaya başlayalım.

Multinet Nedir?

Multinet yemek kartı 1999 yılında kurulmuştur. 2010 yılına kadar hediye kartı olan Gift Card, akaryakıt giderleri için çözüm sunan Petronet, kurumsal konaklama ve seyahatler için Otelnet, araç ve filo kiralama hizmetinde ise Multicar ile büyüyen Multinet, 2010 yılında Fransız şirketi olan Groupe UP’a satıldı. 2013 yılında, Multinet kullanan kişilerin gerçekleştirdikleri harcamalar üzerinden ekstra Multinet bakiyesi kazanmaları için Parantez uygulaması geliştirildi.

Multinet Yemek Kartı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Multinet Nasıl Kullanılır?

MultiPay’e ücretsiz bir şekilde üye olarak, Multipay’in akıllı tavsiye sisteminden faydalanabilirsiniz. MultiPay’in her gün sizin için önerdiği restoranlardan, yemek yiyebileceğiniz yeni yerler keşfedebilirsiniz. MultiPay uygulaması üzerinden, gideceğiniz restoranı seçip ”Bugün Buradayım” diyerek kampanyalara katılabilir ve bu sayede TatlıPara kazanabilirsiniz. Bu kazanmış olacağınız TatlıPara’lar gerçek bir Multinet bakiyesi olarak geçer. Yani siz Multinet’in yer aldığı tüm üye işyerlerinde bu TatlıPara’yı Multinet bakiyesi olarak kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesaplama

Aylık Çalışma Günü
Çalışan Sayısı
Günlük Yemek Bedeli (KDV Dahil)

Yemek Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Tüm yemek kartlarını karşılaştırarak başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu başvuru sayfasından firmanız için en ideal yemek kartını tespit edip başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.