Multinet Yemek Kartı Nedir? Nasıl Kullanılır?

yemekkarti
Updated on

Bu içeriğimizde Multinet nedir, nasıl kullanılır konusu üzerinde duracağız. Hadi öyleyse hiç vakit kaybetmeden hemen anlatmaya başlayalım.

Multinet Nedir?

Multinet yemek kartı 1999 yılında kurulmuştur. 2010 yılına kadar hediye kartı olan Gift Card, akaryakıt giderleri için çözüm sunan Petronet, kurumsal konaklama ve seyahatler için Otelnet, araç ve filo kiralama hizmetinde ise Multicar ile büyüyen Multinet, 2010 yılında Fransız şirketi olan Groupe UP’a satıldı. 2013 yılında, Multinet kullanan kişilerin gerçekleştirdikleri harcamalar üzerinden ekstra Multinet bakiyesi kazanmaları için Parantez uygulaması geliştirildi.

Multinet Nasıl Kullanılır?

MultiPay’e ücretsiz bir şekilde üye olarak, Multipay’in akıllı tavsiye sisteminden faydalanabilirsiniz. MultiPay’in her gün sizin için önerdiği restoranlardan, yemek yiyebileceğiniz yeni yerler keşfedebilirsiniz. MultiPay uygulaması üzerinden, gideceğiniz restoranı seçip ”Bugün Buradayım” diyerek kampanyalara katılabilir ve bu sayede TatlıPara kazanabilirsiniz. Bu kazanmış olacağınız TatlıPara’lar gerçek bir Multinet bakiyesi olarak geçer. Yani siz Multinet’in yer aldığı tüm üye işyerlerinde bu TatlıPara’yı Multinet bakiyesi olarak kullanabilirsiniz.

1 Comment

Multinet Kart Özellikleri - Yemekkarti.net 10 Şubat 2020

[…] kartı firmasıdır. 2010 yılında Fransız şirket Groupe UP tarafından satın alınmıştır. Multinet, her geçen gün müşterilerinin harcamalarını kolaylaştırmak için kendini geliştirmeye […]

Reply

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *