Multinet

yemekkarti
Updated on

Multinet Hediye Kartı

Gift Card’ın Türkçe karşılığı hediye kart anlamına gelmektedir. Multinet’in Gift Card’ı yapmasındaki amacı kurumlara operasyonel kolaylık ve kazanç sağlaması, kullanan çalışanlara ise sınırsız seçme özgürlüğü bulundurmasındandır. Multinet Gift Card’ı şu özelliklerden dolayı kullanabilirsiniz:

  • Firmanız karlı çıkar
  • İşiniz kolaylaşır
  • Harcamalarınız özgürleşir

Gift Card’ı kullanarak vergi avantajından faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte tüm işleyen süreci tek bir fatura ile inceleyebilirsiniz. 5.000’in üzerinde istediğinizi seçerek istediğinizi tüketebilirsiniz.

Multinet TatlıPara Nasıl Kazanılır?

Kullanıcıların tatlı para kazanabilmesi için yapması gereken şey MultiPay’e kayıt olmak ardından ise MultiPay uygulaması aracılığıyla ‘’Bugün Buradayım’’ seçeneği ile yemek yemeyi tercih ettiğiniz restoranı seçmelisiniz. ‘’Bugün Buradayım’’ diyerek belirttiğiniz restoranda yaptığınız harcamalar sonrasında Tatlı Para kazanabilirsiniz.

TatlıPara Nasıl Kullanılır?

Tatlı Para, MultiPay uygulaması aracılığıyla ‘’Bugün Buradayım’’ seçeneği ile yemeyi tercih ettiğiniz restoranı belirttiğiniz için size sunulan gerçek paradır. Bu Tatlı Para’yı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kazandığınız Tatlı Para en geç 72 saat içinde hesabınıza eklenir ve siz de bu kazandığınız parayı 20.000’den fazla anlaşmalı restoranda dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Multinet Kart Şifresi Nasıl Alınır?

Şifresi bulunmayan kartınıza şifre alabilmek için, POS cihazlarında yer alan ‘’İşlemler’’ menüsüne tıklamalısınız. Ardından ‘’Şifre İşlemleri’’ altında yer alan ‘’Şifre Aktif’’ seçeneğine tıklayarak kart şifrenizi oluşturabilirsiniz.

Multinet ile Neler Alabilirim?

Kartınıza tanımlanan Gift bakiye ile giyim, gıda, elektronik, dekorasyon gibi kategorilerden alışveriş yapabilirsiniz.

Günlük Yemek Bedeli

2019 yılı itibariyle iş yerinin dışında yemek yiyen çalışanların günlük yemek bedeli 19 TL (KDV dahil 20,52 TL) olarak belirlenmişti. Aylık olarak düşünürsek de Multinet aylık 451 TL’dir.

Multinet Nerede Geçiyor?

Akıllı yemek kartları, anlaştığı iş yerleriyle birlikte insanlara hizmet sunmaktadır. Maalesef her akıllı yemek kartı, her yerde geçmemektedir. Bundan dolayı sizde olan yemek kartına göre araştırma yapmanız gerekmektedir.

Artık firmalar çalışanlarına yemek parası vermek yerine, yemek kartlarını onlara sunmaktadır. Bu sistem ile birlikte hem çalışanlar hem de firmalar avantaj sağlamaktadır. Firmalar yemek kartından dolayı vergi avantajı sağlarken, çalışanlar ise dilediği yerde dilediği yemeği yeme özgürlüğü avantajına sahip olmaktadır.

Multinet’in anlaşmalı olduğu restoranları inceleyebilirsiniz.

Önceki Blog İçeriği
Setcard
Sonraki Blog İçeriği
Sodexo

2 Comments

Multinet Tatlı Para Nedir, Nasıl Kullanılır? - Yemekkarti.net 24 Mart 2020

[…] uygulamasının içerisinden yemek yiyeceği restoranı “Bugün Buradayım” diyerek seçmektir. Multinet kullanan kişilerin bu bildirim işlemini aktif hale getirmesi ve restoranda yapacağı harcama […]

Reply
Multinet UP Uygulaması Multipos Nedir? - Yemekkarti.net 18 Nisan 2020

[…] işlemlerin tamamı da yapılabiliyor. Multipos uygulamasının bir başka önemli avantajı ise Multinet’e üye olan tüm işyerlerinin gerçekleştirdikleri bütün işlemleri dijital ortamda tutup […]

Reply

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *