Multinet Temassız ve Mobil Ödeme Özelliği

yemekkarti
Updated on

Bu içeriğimizde Multinet temassız ve mobil ödeme özelliği üzerinde durarak, Multinet mobil ödeme nasıl yapılır, mobil ödeme süreci nasıl gerçekleşir, Multinet yemek kartının özellikleri nelerdir gibi konuları ele alacağız.

Mobil ödeme özelliği kişilerin yanında yemek kartı olmasa bile ödeme işlemini kolaylıkla yapabilmeleri için gerçekleştirilen kartsız ödeme sistemidir. Multinet Up yemek kartı tarafından gerçekleştirilen bu özellik Multinet mobil uygulaması üzerinden yapılabilmektedir. 

Multinet UP Özellikleri

Multinet Up yemek kartının özellikleri şu şekildedir;

Multinet Mobil Ödeme Özelliği

Multinet Up, şirket personellerine daha avantajlı, teknolojik ve pratik ödeme yöntemi olarak karekod ile ödeme imkanı sunuyor. Bu sayede Multinet yemek kartınız yanınızda olsun ya da olmasın karekod özelliği ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Karekod ile ödeme işlemini kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey MultiPay uygulamasına girip, ardından da “ödeme yap” seçeneğine tıklamak. Sonrasında ise kolaylıkla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Multinet Temassız Ödeme Özelliği 

Multinet UP ile anlaşmalı olan restoranlarda ve marketlerde alışveriş işleminiz sonrasında temassız ödeme özelliğini kullanabilir ve bu sayede de zamandan tasarruf elde edebilirsiniz. Ayrıca günümüzde bulunan korona virüsü (covid 19) ile başa çıkmak için temassız ödeme özelliği oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle Multinet temassız ödeme özelliği bu dönemlerde mutlaka faydalanmanız gereken bir özelliktir.

Multinet Temassız ve Mobil Ödeme Özelliği

Harcadıkça Kazandıran Kart

MultiPay’in size yaptığı önerilerden faydalanabilir, bu sayede de hem yeni restoranlar keşfedebilir hem de gittiğiniz noktalarda “bugün buradayım” diyerek TatlıPara kazanabilirsiniz.

Bireysel Bakiye Yükleyebilme

Multinet yemek kartına tanımlı bakiyeniz bittiği zamanlarda yemek kartınıza bireysel olarak yükleme gerçekleştirebilir ve her zaman olduğu gibi yine aynı şekilde harcadıkça kazanmaya devam edebilirsiniz.

Entegre Kart

Tek bir Multinet kart ile yemek ödemelerinizi gerçekleştirebilir, toplantılarda misafirlerinizi ağırlayabilir, konaklama harcamalarınızı yönetebilir ve firmanızın size sunmuş olduğu teşvik ve prim haklarınızdan faydalanabilirsiniz.

Online Bakiye Takibi

Multinet kartınız üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz ödemeleri MultiPay uygulaması içerisinde veya multinet.com.tr adresi üzerinden takip edebilirsiniz.

Kayıp Çalıntı Durumu İçin Özel Önlem

Kayıp veya çalıntı durumuyla karşı karşıya olduğunuzu Multinet’e bildirdiğiniz anda Multinet kartınız bloke edilir ve içerisinde bulunan bakiyeniz yeni kartınıza aktarılır. Böylece maddi kayıp yaşamanız da engellenir.

Daha Fazla Avantaj Sağlamanızı Sağlayacak İçerikler

Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesapla

Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesaplama

Aylık Çalışma Günü
Çalışan Sayısı
Günlük Yemek Bedeli (KDV Dahil)
Yemek Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Tüm yemek kartlarını karşılaştırarak başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu başvuru sayfasından firmanız için en ideal yemek kartını tespit edip başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.