Multipay Özellikleri Nelerdir?

Multipay Özellikleri Nelerdir?

Bu içeriğimizde Multipay hakkında kafanıza takılabilecek her türlü soruyu cevaplamaya çalışacağız. Hadi o zaman hiç vakit kaybetmeden başlayalım.

Multinet kart, şirket personellerine Türkiye’de yer alan market, restoran, cafe ağı içerisinden özgür bir şekilde alışveriş yapabilme imkanı sunar. Multinet, geniş bir hizmet ağı sayesinde çalışan personellerin mutluluk seviyesini artırırken, şirketlere de vergi avantajında faydalanıp giderlerini düşürebilme imkanını vermektedir.

Multipay Uygulaması ile Neler Yapabilirsiniz?

Multipay uygulaması ile aracılığıyla gerçekleştirebileceğiniz işlemler şunlardır;

  • Kredi kartından bakiye yükleme
  • Karekod ile ödeme yapabilme
  • Otomatik olarak bireysel yükleme talimatı
  • Güncel kampanyaları inceleyebilme
  • Aylık olarak ortalama 3 yemek değerinde tatlıpara kazanabilme
  • Kampanyalı olan restoranları inceleyebilme

Multipay Uygulaması ile Kredi Kartından Bakiye Yükleme

Uygulama içerisinde bulunan “Cüzdan” menüsü üzerinden “Para Yükle” seçeneğini seçerek istediğiniz tutarı kredi kartınız üzerinden Multinet kartınıza yükleyebilirsiniz.

Karekod ile Ödeme Yapabilme

Uygulamaya kartınızı tanımladıktan sonra yaptığınız alışverişlerde kartınız yanınızda olması bile ödemelerinizi bu uygulama üzerinden karekod ile gerçekleştirebilirsiniz.

Multipay Özellikleri Nelerdir?

Multipay Uygulaması ile Otomatik Olarak Bireysel Yükleme Talimatı

Multipay uygulaması aracılığıyla ayın belli günleri içerisinde bakiyeniz belli bir rakamın altına indiğinde kredi kartınızdan Multinet kartınıza otomatik olarak yükleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem Multinet kartınızda bulunan bakiyenin hiç bitmemesi için yapılmıştır.

Güncel Kampanyaları İnceleyebilme

Yıl içerisinde faydalanabileceğiniz birçok fırsatı inceleyebilir size uygun olan fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca bununla birlikte kazanmış olduğunuz tatlıparaları anlık bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Aylık Olarak Ortalama 3 Yemek Değerinde Tatlıpara Kazanabilme

Uygulama üzerinden gittiğiniz restoranları seçip ardından “Bugün Buradayım” butonuna tıkladığınız taktirde tatlıpara kazanma şansını yakalıyorsunuz.

Kampanyalı Olan Restoranları İnceleyebilme

Multipay uygulaması ile size en yakın olan restoranları inceleyebilir, filtreleme işlemini gerçekleştirebilir hatta ve hatta harita üzerinden detaylı yol tarifini bulabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesaplama

Aylık Çalışma Günü
Çalışan Sayısı
Günlük Yemek Bedeli (KDV Dahil)

Yemek Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Tüm yemek kartlarını karşılaştırarak başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu başvuru sayfasından firmanız için en ideal yemek kartını tespit edip başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.