Paye Kart Özellikleri Nelerdir?

Paye Kart Özellikleri Nelerdir?

Paye yemek kartı, Turkcell, Belbim A.Ş ve PTT A.Ş birleşmesiyle kurulan bir yemek kartı firmasıdır. Paye kart, hizmet kuponları, yemek kartı, yemek çeki, elektronik kupon ve akıllı kart, akıllı anahtar ve taşıtmatik gibi konular üzerinde faaliyet göstermektedir. Paye yemek kartı, Türkiye’de yemek kartı kullanan kullanıcılara hizmet edenler arasında bir Türk firması da olması gerektiğini düşündüğü için bu sektörde boy göstermeye başlamıştır. Bu sektörde ki hedefi ise milli bir markanın yemek kartı sektöründe kuralları belirleyici bir gücünün olması ve bu gücü ile birlikte Türkiye’ye hem hizmet etmek hem de katkıda bulunmaktır.

Paye Kart ile Neler Yapılabilir?

Bu kart, İstanbul’da bulunan insanlar için büyük önem taşıyan İstanbulkart ile yemek kartı özelliğini birleştiren bir yapıya sahip. Yani aslında Paye, yemek kartı özelliğinin haricinde aynı zamanda İstanbulkart olma özelliği de taşıyor. İnsanlara yemek kartı sektöründe hizmet ettiği gibi ulaşım sektöründe de  fayda sağlıyor.

Paye Kart Özellikleri Nelerdir?

Paye Yemek Kartı Kimin?

Yukarıda belirttiğimiz gibi Paye yemek kartı, Turkcell, Belbim A.Ş ve PTT A.Ş gibi devlerin birleşmesiyle kurulan bir yemek kartıdır.

Turkcell’in KAP’a yaptığı açıklamaya göre şirketin ünvanı Sofra Kurumsal ve Ödüllendirme Hizmetleri Anonim Şirketi olarak açıklandı. Konuyu daha net bir şekilde açıklamak gerekirse Paye kart, Sofra Kurumsal ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş’ye ait olan bir üründür. Sermayesi 600.000 TL olarak açıklanan Sofra Kurumsal ve Ödüllendirme Hizmetleri’nde Turkcell’in payı ise %33.3’tür.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesaplama

Aylık Çalışma Günü
Çalışan Sayısı
Günlük Yemek Bedeli (KDV Dahil)

Yemek Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Tüm yemek kartlarını karşılaştırarak başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu başvuru sayfasından firmanız için en ideal yemek kartını tespit edip başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.