Setcard Nedir? Nasıl Kullanılır?

yemekkarti
Updated on

Bu içeriğimizde Setcard nedir, nasıl kullanılır konusu üzerinde duracağız. Hadi o zaman hiç vakit kaybetmeden hemen başlayalım.

Setcard Nedir?

SetCard, Türkiye’de firmalarda çalışan personellerin maaş dışında bulunan yemek haklarını elektronik bir sisteme entegre biçimde yönetmeyi düşünerek 2001 yılında kurulmuştur. Başlangıç olarak yemek kuponları ile hizmet veren SetCard, 2005 yılında akıllı kart sistemine geçmiştir. Spectra Pos cihazlarının Türkiye’deki distribütörü konumunda yer alan SetCard firması, sektörde POS ve kart altyapısını kendisi yapan tek firma olarak göze çarpmaktadır.

Setcard Nasıl Kullanılır?

Setcard online sistemle yemek kartı sektöründe yer almaktadır. Setcard’a kredi kartı, banka kartı gibi kartlarla bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Setcard, aynı zamanda üyesi olan tüm firmalarda aynı kredi kartı veya banka kartı gibi POS cihazları aracılığıyla kolaylıkla kullanılmaktadır.

 

2 Comments

Bu kartın kullanım süresi kaç ay geçerli oluyor bir aydan diger aya bakiye kaldığı zaman kullanabiliyormuyuz yoksa hakkimiz yaniyor mu ?

Reply
yemekkartinet Author 17 Nisan 2020

Sema Hanım merhaba, yemek kartı kullanımı ile alakalı sizi bilgilendireceğiz.

Yemek Kartları kurumsal firmaların çalışanlarına sundukları bir yan hak olup kanunen zorunlu olmasa da ülkemizde büyük çapta yaygın olarak tercih edilmektedir. Bu kartın içine her ay başında yüklenen bedel elbetteki dilediğiniz gibi kullanmakla özgür olduğunuz gibi bir durum söz konusudur. Ancak çok nadir de olsa bazı şirketler harcamaları miktar bazında kısıtlayabilmektedir. Normal şartlarda bu kartın içinde kullanmadığınız bakiye var ise bir sonraki aya aktarılması gerekmektedir. Sizin deyimininizle hakkınız yanmamaktadır.

Reply

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *