Setcard Nedir? Nasıl Kullanılır?

Setcard Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bu içeriğimizde Setcard nedir, nasıl kullanılır konusu üzerinde duracağız. Hadi o zaman hiç vakit kaybetmeden hemen başlayalım.

Setcard Nedir?

SetCard, Türkiye’de firmalarda çalışan personellerin maaş dışında bulunan yemek haklarını elektronik bir sisteme entegre biçimde yönetmeyi düşünerek 2001 yılında kurulmuştur. Başlangıç olarak yemek kuponları ile hizmet veren SetCard, 2005 yılında akıllı kart sistemine geçmiştir. Spectra Pos cihazlarının Türkiye’deki distribütörü konumunda yer alan SetCard firması, sektörde POS ve kart altyapısını kendisi yapan tek firma olarak göze çarpmaktadır.

Setcard Nedir? Nasıl Kullanılır?

Setcard Nasıl Kullanılır?

Setcard online sistemle yemek kartı sektöründe yer almaktadır. Setcard’a kredi kartı, banka kartı gibi kartlarla bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Setcard, aynı zamanda üyesi olan tüm firmalarda aynı kredi kartı veya banka kartı gibi POS cihazları aracılığıyla kolaylıkla kullanılmaktadır.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesaplama

Aylık Çalışma Günü
Çalışan Sayısı
Günlük Yemek Bedeli (KDV Dahil)

Yemek Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Tüm yemek kartlarını karşılaştırarak başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu başvuru sayfasından firmanız için en ideal yemek kartını tespit edip başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.