Ticket Restaurant Vending Özelliği Nedir?

yemekkarti
Updated on

Bu içeriğimizde Ticket Restaurant Vending nedir, özellikleri nelerdir, avantajları nelerdir gibi konular üzerinde duracağız. Öyleyse hiç vakit kaybetmeden hemen anlatmaya başlayalım.

Ticket Vending’in Nedir?

Ticket Restaurant Edenred yemek kartı firması herkesin bildiği üzere yemek kartı sektörünü başlatan firma olarak biliniyor. Ticket, Vending özelliği ise yemek kartlarının ilk kez otomatlarda kullanılmasına öncülük etmektedir. Ticket, Vending özelliği ile Türkiye’de bir ilki yaparak şirketlere ücretsiz bir şekilde otomat kuruyor ve bu kurduğu otomatlardan da Ticket Restaurant kart ile satın alma imkanı sunuluyor. Bu sayede de şirketler, hiçbir masrafa girmeden çalışanları mutlu edebiliyor. 

Bildiğiniz üzere günümüz iş hayatında hız oldukça önemli bir yer kaplıyor. Şirket çalışanları, mesai saatleri içerisinde yemek ihtiyaçlarını hızlı ve makul bir ücretle çözmek istiyorlar. İçerisinde atıştırmalıkların, sıcak ve soğuk içeceklerin, çorbaların, sandviçlerin bulunduğu yeni nesil otomatlar personellerin hem tam olarak ihtiyaçlarını karşılıyor hem de onları motive edip dinç kalmalarını sağlıyor. 

Ticket Restaurant Vending Avantajları

Vending’in avantajları şu şekilde;

  • Vending makinesi ile çalışanlarınızın motivasyonunu ve memnuniyetini artırabilirsiniz.
  • Ticket Restaurant kartlar bütün Vending özellikli makinelerde geçerlidir.
  • Firma yöneticileri, çalışanların istekleri doğrultusunda Vending’de bulunacak ürünleri seçebiliyorlar.
  • Akıllı otomatlar, gerçekleştirdiğiniz tüketime göre ürün yelpazesini yeniliyor ve düzenli bir şekilde ürün değişimleri gerçekleştiriliyor.

1 Comment

Ticket Yemek Kartlarında Kapı Geçiş Özelliği: Ticket Access 1 Mart 2020

[…] Bilet Satış […]

Reply

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *