Ticket Restaurant Vending Özelliği Nedir?

Ticket Restaurant Vending Özelliği Nedir?

Bu içeriğimizde Ticket Restaurant Vending nedir, özellikleri nelerdir, avantajları nelerdir gibi konular üzerinde duracağız. Öyleyse hiç vakit kaybetmeden hemen anlatmaya başlayalım.

Ticket Vending’in Nedir?

Ticket Restaurant Edenred yemek kartı firması herkesin bildiği üzere yemek kartı sektörünü başlatan firma olarak biliniyor. Ticket, Vending özelliği ise yemek kartlarının ilk kez otomatlarda kullanılmasına öncülük etmektedir. Ticket, Vending özelliği ile Türkiye’de bir ilki yaparak şirketlere ücretsiz bir şekilde otomat kuruyor ve bu kurduğu otomatlardan da Ticket Restaurant kart ile satın alma imkanı sunuluyor. Bu sayede de şirketler, hiçbir masrafa girmeden çalışanları mutlu edebiliyor. 

Bildiğiniz üzere günümüz iş hayatında hız oldukça önemli bir yer kaplıyor. Şirket çalışanları, mesai saatleri içerisinde yemek ihtiyaçlarını hızlı ve makul bir ücretle çözmek istiyorlar. İçerisinde atıştırmalıkların, sıcak ve soğuk içeceklerin, çorbaların, sandviçlerin bulunduğu yeni nesil otomatlar personellerin hem tam olarak ihtiyaçlarını karşılıyor hem de onları motive edip dinç kalmalarını sağlıyor.

Ticket Restaurant Vending Özelliği Nedir? 

Ticket Restaurant Vending Avantajları

Vending’in avantajları şu şekilde;

  • Vending makinesi ile çalışanlarınızın motivasyonunu ve memnuniyetini artırabilirsiniz.
  • Ticket Restaurant kartlar bütün Vending özellikli makinelerde geçerlidir.
  • Firma yöneticileri, çalışanların istekleri doğrultusunda Vending’de bulunacak ürünleri seçebiliyorlar.
  • Akıllı otomatlar, gerçekleştirdiğiniz tüketime göre ürün yelpazesini yeniliyor ve düzenli bir şekilde ürün değişimleri gerçekleştiriliyor.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesaplama

Aylık Çalışma Günü
Çalışan Sayısı
Günlük Yemek Bedeli (KDV Dahil)

Yemek Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Tüm yemek kartlarını karşılaştırarak başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu başvuru sayfasından firmanız için en ideal yemek kartını tespit edip başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.