Ticket Restaurant Yemek Kartı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Ticket Restaurant Yemek Kartı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bu içeriğimizde Ticket Restaurant nedir, nasıl kullanılır konuları üzerinde duracağız. Hiç vakit kaybetmeden hemen anlatmaya başlayalım.

Ticket Restaurant Nedir?

Yemek kartı hizmetini Türkiye’de ilk sunan uluslararası firma Edenred’dir. Edenred, 24.000 kurumsal müşterisinin bünyesinde barındırdığı 1,5 milyonun üzerinde bulunan çalışana, 40.000’in üstünde restoranda Ticket Restaurant olarak yemek kuponu veya yemek kartı ile hizmet veriyor. Edenred’in yemek hizmeti sunmasının yanında çalışan kişilerin hayatını kolaylaştırmak ve şirketlerin performansını artırma amacı doğrultusunda harcama yönetimi ve kurumsal teşvik sistemi tarafında müşterilerine karşı geniş bir hizmet ağı bulunmaktadır. Ticket Restaurant’ı tercih eden firmalar, aylık tek fatura aldıkları için idari kolaylık yaşıyorlar bunun yanında tabii ki yönetim maliyeti ve iş yükü de düşüyor. Son olarak şunu belirteyim Ticket Restaurant kullanan firmalar, çalışanlarına öğle yemeği için ister Ticket kart, isterse de Ticket kupon verebiliyor.

Ticket Restaurant Yemek Kartı Nedir? Nasıl Kullanılır?

Ticket Restaurant Nasıl Kullanılır?

Ticket Restaurant kartınız, çalınma veya kaybolma durumuna karşı size şifresiz bir şekilde teslim ediliyor. Kartınızı ilk aldığınızda içerisinde kredi yüklü olmuyor. Siz Ticket Restaurant kartınıza, üye olan 40.000 restorandan birinin POS terminali aracılığıyla kredi yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında ise kartınız, Ticket Restaurant cam etiketinin bulunduğu tüm üye iş yerlerinde geçerlidir.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesaplama

Aylık Çalışma Günü
Çalışan Sayısı
Günlük Yemek Bedeli (KDV Dahil)

Yemek Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Tüm yemek kartlarını karşılaştırarak başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu başvuru sayfasından firmanız için en ideal yemek kartını tespit edip başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.