Turkcell Yemek Kartı Markası, Paye Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Turkcell Yemek Kartı Markası, Paye Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu makalemizde Paye kart hakkında genel bilgi vereceğiz ve ayrıca Paye kart başvurusu için neler yapmanız gerektiğini anlatacağız. Hiç vakit kaybetmeden hemen anlatmaya başlayalım.

Paye kart, Sofra Kurumsal ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş’ye ait olan bir yemek kartı firmasıdır. Paye kart, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş, Belbim A.Ş ve PTT A.Ş gibi büyük firmaların bir araya gelmesiyle kurulmuştur.  KAP’a yapılan açıklamaya göre bu büyük firmaların birleşmesi sonucunda şirketin ünvanı Sofra Kurumsal ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş olarak belirlenmiştir. Sofra Kurumsal ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş’nin içerisinde hizmet kuponu, yemek kartı, yemek çeki, elektronik kupon ve akıllı kart, akıllı anahtar ve taşıtmatik gibi başka sistemler bulunmaktadır.

Turkcell Yemek Kartı Markası, Paye Kart Başvurusu Nasıl Yapılır

Paye Kart Başvurusu

Paye kart başvurusunda bulunmak oldukça basit. Hemen size Paye karta nasıl başvuru yapabileceğinizi anlatmaya başlayalım. Paye karta başvuru yapmak istediğiniz zaman ilk olarak Paye kart başvuru formunu dolduruyorsunuz. Ardından en kısa süre içerisinde Paye kart ekibinden birileri sizinle iletişime geçiyor ve size gerekli bilgilendirme sağlanıyor. Ardından ise Paye kartın hem çok yönlü hem de avantajlı dünyasına girmiş oluyorsunuz.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesaplama

Aylık Çalışma Günü
Çalışan Sayısı
Günlük Yemek Bedeli (KDV Dahil)

Yemek Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Tüm yemek kartlarını karşılaştırarak başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu başvuru sayfasından firmanız için en ideal yemek kartını tespit edip başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.