Turkcell Yemek Kartı Markası, Paye Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

yemekkarti
Updated on

Bu makalemizde Paye kart hakkında genel bilgi vereceğiz ve ayrıca Paye kart başvurusu için neler yapmanız gerektiğini anlatacağız. Hiç vakit kaybetmeden hemen anlatmaya başlayalım.

Paye kart, Sofra Kurumsal ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş’ye ait olan bir yemek kartı firmasıdır. Paye kart, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş, Belbim A.Ş ve PTT A.Ş gibi büyük firmaların bir araya gelmesiyle kurulmuştur.  KAP’a yapılan açıklamaya göre bu büyük firmaların birleşmesi sonucunda şirketin ünvanı Sofra Kurumsal ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş olarak belirlenmiştir. Sofra Kurumsal ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş’nin içerisinde hizmet kuponu, yemek kartı, yemek çeki, elektronik kupon ve akıllı kart, akıllı anahtar ve taşıtmatik gibi başka sistemler bulunmaktadır.

Paye Kart Başvurusu

Paye kart başvurusunda bulunmak oldukça basit. Hemen size Paye karta nasıl başvuru yapabileceğinizi anlatmaya başlayalım. Paye karta başvuru yapmak istediğiniz zaman ilk olarak Paye kart başvuru formunu dolduruyorsunuz. Ardından en kısa süre içerisinde Paye kart ekibinden birileri sizinle iletişime geçiyor ve size gerekli bilgilendirme sağlanıyor. Ardından ise Paye kartın hem çok yönlü hem de avantajlı dünyasına girmiş oluyorsunuz.

Önceki Blog İçeriği
Multinet Yemek Kartı Yerli Midir?
Sonraki Blog İçeriği
Yemek Kartı Firmaları

1 Comment

Paye Kart Nedir? Nasıl Kullanılır? - Yemekkarti.net 13 Şubat 2020

[…] paye yemek kartı başvurusunda bulunurken hiç zorlanmayacaklarını bilmelerini isteriz. Paye yemek kartına başvuru yapmak için ilk olarak yapmanız gereken şey başvuru formunu doldurmak olmalı. Siz bu formu […]

Reply

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *