Paye Kart Nedir? Nasıl Kullanılır?

yemekkarti
Updated on

Bu içeriğimizde paye kart nedir, nasıl kullanılır konusu hakkında bilgi vermeye çalışacağız. O zaman hemen anlatmaya başlayalım.

Paye Kart Nedir?

Paye yemek kartı, PTT AŞ, BELBİM AŞ ve Turkcell tarafından, Türkiye’de çıkarılan ilk yerli yemek kartı platformudur. Paye kart, yapılan ortak girişim sayesinde %100 yerli bir sermayeyle kurulmuştur.

Paye kart, sektörü daha rekabetçi hale getirerek, komisyon oranlarından şikayetçi olan esnafa çözüm bulma amacıyla piyasaya girdi.

Paye Kart Nasıl Kullanılır?

Paye kart, yemek kartı olma özelliğinin yanında ek olarak İstanbulkart olma özelliği de bulunduruyor. Yani Paye kart, sadece yerli yemek kartı özelliği olarak kalmayıp aynı zamanda İstanbulkart’ın bütün özelliklerini kendi bünyesinde barındırıyor. Bu bağlamda kart olarak son kullanıcıların gündelik hayatlarını kolaylaştırma adına İstanbulkart ve yemek kartı olarak ortak bir paydada yer alıyor.

Paye Kart Nerelerde Geçerli?

Paye kart nerelerde geçerli sorusu kullanıcılar tarafından çok fazla sorulan sorulardan bir tanesidir. Bu nedenle biz de bu sorunun cevabını kullanıcılar için cevaplamak istedik. Paye kart nerede geçer sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.

Paye Kart Geçen Marketler Hangileridir?

Paye kart geçen marketler hangileridir sorusu da yine kullanıcılar tarafından çok sık bir şekilde aratılan konulardan bir tanesidir. Paye kart geçen büyük marketlerin listesi şu şekildedir;

  • Namlı Hipermarketleri
  • Şok Market
  • Happy Center
  • Kim Market
  • Rammar Market
  • Çağrı Market
  • Biçen Market
  • Onur Market

Turkcell Paye Yemek Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Paye yemek kartı kullanmayı düşünenlerin paye yemek kartı başvurusunda bulunurken hiç zorlanmayacaklarını bilmelerini isteriz. Paye yemek kartına başvuru yapmak için ilk olarak yapmanız gereken şey başvuru formunu doldurmak olmalı. Siz bu formu doldurduktan sonra zaten devam eden süreçte Paye kartın içerisinde bulunan yetkililer direkt olarak sizinle iletişime geçiyor ve sizin için gerekli bilgilendirmeyi gerçekleştiriyorlar. Sonrasında ise siz bu yemek kartının hem avantajlı hem de çok yönlü dünyasıyla tanışmaya başlıyorsunuz.

19 Comments

Nasıl paye kart sahibi olabilirim

Reply

Nasıl iptal edilir peki

Reply
yemekkartinet Author 20 Aralık 2019

Musa bey merhaba. Paye Kart iptali için 0212 356 8324 nolu telefonu arayabilirsiniz. Şirketinize en uygun ideal yemek kartını bulmak isterseniz de şu linkten başvuru yapabilirsiniz: https://yemekkarti.net/basvuru/?utm_source=Leadhouse&utm_medium=YKnet&utm_content=header_button Size en kısa zamanda dönüş sağlayacağız.

Reply

İçinden para transferi nasıl oluyor

Reply

paye kartın geçerli olduğu restaurantlar neresi açıklarmısınız

Reply
Yemek Kartı Author 21 Şubat 2020

Umut Bey merhaba, Paye kartın geçerli olduğu lokantaları şu linkten öğrenebilirsiniz; https://www.payekart.com.tr/uye-is-yerleri

Reply
Nergow boris 5 Şubat 2020

Tum kartlar 24.84 lira oldu paye kart 2020 de hala 400 lira aylik ucret oduyor. Ptt palciler yazin buraya …

Reply

bakiye nasıl öğrenilir

Reply
yemekkartinet Author 17 Nisan 2020

Şeyda hanım merhaba, bize 0850 477 72 93 nolu telefon üzerinden 08:00 – 19:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

Reply
Mustafa Toprak 6 Şubat 2020

Nasıl aktif hale getirebilirim ve güncel bakiyemi nasıl öğrenebilirim lütfen beni aydınlatırmısınız

Reply
yemekkartinet Author 17 Nisan 2020

Mustafa Bey merhaba, öncelikle hangi yemek kartı için sorduğunuzu öğrenmemiz gerekli. Şirketiniz size hangi firmanın yemek kartını verdi iletebilir misiniz?

Reply
White wolfie 10 Şubat 2020

Merhaba, bu kart nasıl kullanılıyor, Şok kasaları aktive edilmiş olan kartın ödemesini almayı başaramıyor. Daha kolay olmalı bu. Çip yada manyetik kısım da yok. Nasıl işlem alınacak? Ya da nakde çevirebilecek miyiz?

Reply
Yemek Kartı Author 1 Mart 2020

Merhaba,
Paye kart temassız özelliklidir. Bazı Şok marketler sadece QR ile ödeme alabilmektedir. Kasa kullanımı için Şok kasiyerleri genel merkezlerinden bilgi talep edilebilir.
Nakite çevirebilme sorunuzun cevabı ise hayır karttaki bakiye nakite çevrilemez.

Reply
Turkcell Yemek Kartı Markası, Paye Kart Başvurusu Nasıl Yapılır? - Yemekkarti.net 18 Nisan 2020

[…] zaman ilk olarak Paye kart başvuru formunu dolduruyorsunuz. Ardından en kısa süre içerisinde Paye kart ekibinden birileri sizinle iletişime geçiyor ve size gerekli bilgilendirme sağlanıyor. […]

Reply

Telefonu mu değiştirdim paye kart kullanıyorum paycell uygulamasına girdiğim zaman benden son kullanma tarihi istiyor ama paye kartta son kullanma tarihi yok paycell ve paye kart müşteri hizmetleriyle iletişeme geçdiğim zaman hiç bir şekilde yardımcı olmuyorlar

Reply

Paycell uygulamasina tanimli sanal payekart sahibiyim; ancak bazi restoranlarda sanal kart gecerli degil. Sanal kartimi fiziki karta cevirebilir miyim?

Reply

Paye kartım kayboldu aynı hesabin kartını nasıl alabilirim

Reply
Hatice öz 9 Kasım 2020

Merhaba paye kartın geçtiği ürünler nelerdir? Mesela bugün şok markette bazı ürünlerde geçmediği için nakit ödeme yapmak zorunda kaldım

Reply

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *