Paye Kart Nedir? Nasıl Kullanılır?

Paye Kart Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bu içeriğimizde paye kart nedir, nasıl kullanılır konusu hakkında bilgi vermeye çalışacağız. O zaman hemen anlatmaya başlayalım.

Paye Kart Nedir?

Paye yemek kartı, PTT AŞ, BELBİM AŞ ve Turkcell tarafından, Türkiye’de çıkarılan ilk yerli yemek kartı platformudur. Paye kart, yapılan ortak girişim sayesinde %100 yerli bir sermayeyle kurulmuştur.

Paye kart, sektörü daha rekabetçi hale getirerek, komisyon oranlarından şikayetçi olan esnafa çözüm bulma amacıyla piyasaya girdi.

Paye Kart Nasıl Kullanılır?

Paye kart, yemek kartı olma özelliğinin yanında ek olarak İstanbulkart olma özelliği de bulunduruyor. Yani Paye kart, sadece yerli yemek kartı özelliği olarak kalmayıp aynı zamanda İstanbulkart’ın bütün özelliklerini kendi bünyesinde barındırıyor. Bu bağlamda kart olarak son kullanıcıların gündelik hayatlarını kolaylaştırma adına İstanbulkart ve yemek kartı olarak ortak bir paydada yer alıyor.

Paye Kart Nedir? Nasıl Kullanılır?

Paye Kart Nerelerde Geçerli?

Paye kart nerelerde geçerli sorusu kullanıcılar tarafından çok fazla sorulan sorulardan bir tanesidir. Bu nedenle biz de bu sorunun cevabını kullanıcılar için cevaplamak istedik. Paye kart nerede geçer sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.

Paye Kart Geçen Marketler Hangileridir?

Paye kart geçen marketler hangileridir sorusu da yine kullanıcılar tarafından çok sık bir şekilde aratılan konulardan bir tanesidir. Paye kart geçen büyük marketlerin listesi şu şekildedir;

  • Namlı Hipermarketleri
  • Şok Market
  • Happy Center
  • Kim Market
  • Rammar Market
  • Çağrı Market
  • Biçen Market
  • Onur Market

Turkcell Paye Yemek Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Paye yemek kartı kullanmayı düşünenlerin paye yemek kartı başvurusunda bulunurken hiç zorlanmayacaklarını bilmelerini isteriz. Paye yemek kartına başvuru yapmak için ilk olarak yapmanız gereken şey başvuru formunu doldurmak olmalı. Siz bu formu doldurduktan sonra zaten devam eden süreçte Paye kartın içerisinde bulunan yetkililer direkt olarak sizinle iletişime geçiyor ve sizin için gerekli bilgilendirmeyi gerçekleştiriyorlar. Sonrasında ise siz bu yemek kartının hem avantajlı hem de çok yönlü dünyasıyla tanışmaya başlıyorsunuz.

İlginizi Çekebilecek İçerikler

Yemek Kartı Vergi Avantajı Hesaplama

Aylık Çalışma Günü
Çalışan Sayısı
Günlük Yemek Bedeli (KDV Dahil)

Yemek Kartına Nasıl Başvurabilirim?

Tüm yemek kartlarını karşılaştırarak başvuru yapabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu başvuru sayfasından firmanız için en ideal yemek kartını tespit edip başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz.